Úspory ze státních dotací svěřte odborníkům

Pokukujete po některém z programů určených pro úsporu rodinných financí v oblasti vytápění? Společnost KLIMA RAPID má s Kotlíkovou dotací i Zelenou úsporám bohaté zkušenosti. Dokáže nabídnout zařízení, které vyhoví všem náročným parametrům dotace i vlastní zkušené odborníky, jenž vás seznámí se všemi aspekty dostupných možností. A co je k mání?

Spolupráce s věřenými značkami

Pracovníci z firmy KLIMA RAPID vám rádi představí kvalitní tepelná čerpadla typu vzduch-voda a vzduch-vzduch od známých značek Panasonic Aquarea a Daikin Altherma. Vybrat si můžete z širokého výkonnostní rozpětí od 4,5 až do vysokých 16 kW, přesně podle svých potřeb a přání. Vyberou vám ten nejvhodnější model a poskytnou i odbornou montáž a nezbytné zaškolení pro plnohodnotné a maximálně efektivní využití každého produktu.

Přečtěte si také:  Zaměstnanecká karta vyřeší nedostatek pracovníků

Vsaďte na jedničku v oboru

Mezi nejoblíbenější tepelná čerpadla vzduch-voda patří rozhodně model Panasonic Aquarea využívající energii z venkovního vzduchu. Ta je poté převáděna na teplo, ohřívající vodu – ať už pro vytápění či běžný denní provoz domácnosti.

Jejich největší výhodou oproti konkurenci je propracovaný způsob odtávání venkovní jednotky. Není třeba zabíhat do detailů – bohatě postačí, když prozradíme, že se celá instalace obejde bez dodatečného montování topného kabelu, celý proces odtávání obvykle netrvá déle než 3 minuty a s namrzáním jednotky si tak už vůbec nemusíte dělat starosti.

Nejlepší účinnosti dosahuje Panasonic Aquarea v kombinaci s podlahovým vytápěním, ale není to nutné. A jistě oceníte také jednoduché intuitivní ovládání s možností pohodlného týdenního časového programování.

Přečtěte si také:  Recenze na kvalitní odmašťovač MILIT

Společnost KLIMA RAPID vám také fundovaně poradí, jak získat dotaci na tepelné čerpadlo se vším všudy! Využít můžete kompletních služeb na klíč od vyřízení žádosti až po instalaci nového tepelného čerpadla a ekologickou likvidaci starého zdroje vytápění! Objevte rychlou a levnou cestu k úspoře při vytápění s odborníky s KLIMA RAPID!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *