Společnost Rikast vám zajistí kácení stromů

Společnost Rikast vám zajistí kácení stromů

Společnost Rikast, jejíž internetové stránky naleznete na adrese kácení stromů, se může pochlubit poměrně širokou nabídkou služeb z oblasti kácení, těžby a výsadby stromů. Služby společnosti Rikast zajisté uspokojí široké spektrum zákazníků.

Rizikové kácení dřevin je výsadou firmy Rikast

Mezi hlavní činnosti této společnosti patří zejména rizikové kácení stromů, které se nacházejí na místech, kde tvoří potenciální hrozbu pro osoby či jejich majetek. Mezi taková místa se mohou zařadit například lidská obydlí, parky, hřbitovy apod. S rizikovým kácením stromů má společnosti Rikast více než desetiletou zkušenost a můžete si tedy být jisti kvalitou provedených služeb. Jako další provádí společnost Rikast těžbu dřeva v jakémkoliv rozsahu i mimo rizikové prostory.

Přečtěte si také:  Vchodové dveře jako součást domů a bytů

Jelikož je stromy potřeba nejen kácet, ale také sadit nové, provádí společnost Rikast také výsadbu nových lesních porostů, alejí, větrolamů apod.

Další služby zastupuje například výkup rostoucích stromů (odkup stromů z alejí, větrolamů apod., avšak minimálně 50 m³ a více) a dále odkup dřevní hmoty a kulatiny. Společnost Rikast vám je také schopna zpracovat žádosti o povolení kácení stromů a následně provést také jejich vyřízení na patřičných místech. V neposlední řadě můžeme zmínit například ještě provádění ekologického zpracování a likvidace dřevní hmoty. A tím výčet nabízených služeb ještě nekončí.

Pro jejich kompletní výpis a další podstatné informace navštivte internetovou stránku společnosti Rikast, která se nachází na adrese kácení stromů a pevně věříme, že zde najdete vše podstatné, co potřebujete vědět. V případě dotazů můžete využít také jednoduchého kontaktního formuláře, pomocí něhož můžete rychle zasílat své dotazy. Samozřejmě zde najdete také všechny potřebné kontakty na naši společnost.

Přečtěte si také:  Venku zima, doma teplo! Aneb Jak vybrat správný kotel?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *