Recenze na kvalitní odmašťovač MILIT

Recenze na kvalitní odmašťovač MILIT

Dlouho jsem hledala čistič a odmašťovač, který by byl schopen, alespoň trochu zbavit sporák zašlé špíny a ulepené, mastné mřížky. Typické mycí prostředky a odstraňovače vodního kamene či odmašťovače naprosto nefungovaly.

Začala jsem se tedy poohlížet na internetu po něčem, co by mohlo zabrat. Ale všude jsem víceméně narážela na to samé. Nejlepší čističe jsou kyseliny. Ale v malém pražském bytě bez všech záchranných prvků proti kyselinám, se mi do toho nechtělo. Nakonec jsem jednou seděla s kamarádem, který tak trochu všechno zná. Sám si opravuje auta, sám si dělá elektřinu a rozumí jakékoli technice. Nadhodila jsem dotaz a on mě hned poslal pro tento odmašťovač.

Přečtěte si také:  Jak ušetřit při nákupu na internetu – najděte si výhodné slevové kódy a používejte osvědčené strategie

Pro všechny, kteří mají doma staré plynové sporáky

Říkala jsem si, že vyzkoušet už teď můžu všechno. Kyselinu ne, ale cokoli jiného určitě. Došla jsem tedy do místní stáčírny mýdel, pracích prostředků a dalších „koktejlů“ na údržbu. Tam mi pán načepoval do půllitrové láhve takovou modrou tekutinu. Dal mi k ní instrukce a završil to tím, že je to bio produkt. Nevadí to tedy ani podzemní vodě, zvířatům, dokonce ne lidem. Prý tomu nevěřil, dokud si nespletl láhve a nenapil se toho.

Já to pít nezkoušela, ale použila jsem to na sporák, zamaštěné dlaždičky, zeď i vypínač a také na mřížku na sporák. Po nanesení jsem chvíli netrpělivě čekala. Poté jsem lehce přejela plochy hadrem a mastnota šla dolů sama. Navíc se tím odmastila i houbička a hadr, takže jsem tu mastnotu nepřenášela dál. Jedinou nevýhodu to má, odmašťuje a vysušuje to i ruce, ale pokud si vezmete rukavice, žádná negativita už tu není. Tento přípravek doporučuji opravdu všem. Mě konečně skončily starosti a nemusím se bát pozvat si návštěvu domů.

Přečtěte si také:  Zaměstnanecká karta vyřeší nedostatek pracovníků

Na obalu se také dočtete, že kromě domácností odmašťovač MILIT je vhodný na odstraňování nečistot z motorů a strojního zařízení, nalepený hmyz na sklech a karoseriích aut, nebo na auto plachty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *