Podlahy Rola-Trac – profesionální řešení pro vaši stavbu

Podlahy Rola-Trac najdete na projektech velkých stavebních společností a developerů po celém světě. Skvělým řešením jsou však i pro soukromníky a menší společnosti.

Jsou ideální jako dočasné vozovky, parkovací i pojezdové plochy pro těžkou techniku, efektivně ochrání téměř jakýkoliv povrch. Skvěle poslouží rovněž jako ochranné rohože.

Zpevněná plocha, příjezdová komunikace, parkoviště případně jakákoliv další plocha sestavená z plastové podlahy může být zlikvidována takřka okamžitě. Po rozebrání je připravena sloužit kdekoliv jinde nebo ji můžete uložit pro další použití.

Supa-Trac recyklovaný

Odolnější a robustnější starší sestra podlahy Supa-Trac Lite. Extrémně odolná podlaha pro extrémní použití. Spojuje obdivuhodnou odolnost a pevnost se snadným použitím. Tvoří pevný a bezpečný povrch pro chodníky, silnice, dočasné stavby, plochy a stavby.

Přečtěte si také:  Jak odstranit oboustrannou lepící pásku?

I-Trac

I-Trac je vysokozátěžový přístupový systém složený z jednotlivých komponentů umožňující automobilovou dopravu přes nehostinná místa nebo měkké podloží.
Je nejflexibilnější a nejschopnější systém pro dočasné vozovky, který byl přiveden na trh. Jedná se o první nekovový systém, který je schopen převzít práci svých hliníkových kolegů. I-Trac nabízí o mnoho levnější alternativu k běžným systémům.

Banzai Barrier

Banzai Barrier je nový a zcela jedinečný systém zábran. Je neuvěřitelně lehký – pouhých 6 kg jedna zábrana a může být jednoduše sbalen naplocho pro snadné skladování v omezeném prostoru. I přes svojí nízkou hmotnost je stejně robustní jako srovnatelné produkty a složená je velmi stabilní. Banzai Barrier má unikátní přídavek – Banzaye, který se snadno připne na zábranu a umožňuje uživateli tvořit reflexní slova a symboly.

Přečtěte si také:  Jak odstranit oboustrannou lepící pásku?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.