Moderní bydlení v Praze nemusí být snem. Díky nově vznikající rezidenční čtvrti

Snem mnoha lidí je bydlet moderně, ale zároveň tam, kde máme dostatek klidu a možností relaxovat. Ne vždy toho lze dosáhnout, a tak jsou takové lokality velmi žádané. Zejména nově vznikající rezidenční čtvrti se snaží co nejvíce zohlednit aspekty a požadavky klientů na moderní bydlení. Podobně je to v případě nově vznikající čtvrti na pražském Žižkově. Lokalita Na Vackově totiž vsadila na propojení městského života a veškerého zázemí, které s tím souvisí, společně s klidným místem pro život a dostatkem zeleně.

Vše co potřebujete k životu

Představte si bydlení, které vám nabídne klid a pohodu, ale také možnost vyrazit za kulturou, na nákupy nebo si zasportovat, kdykoliv na to dostanete chuť. A nebude vás to přitom stát cestu mnoho kilometrů daleko, ale vše budete mít doslova na dosah od svého bytu. Přesně to nabídne projekt Na Vackově, který se zároveň vyznačuje dobrou dopravní dostupností. Jedná se o klidnou městskou část, kde ale nic není nemožné. Občanská vybavenost, možnosti pro zábavu i nakupování zde jsou zastoupeny v hojné míře.

Celkem se zde nachází:

  • 342 vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Všechny byty disponují důmyslnou architekturou, kdy například balkony a lodžie díky své členitosti přispívají vyššímu soukromí. Vybírat si zde můžete s různě velkých bytů, které jsou v dispozicích od 1+kk až po 5+kk. Pokud máte zájem o byty Praha 3, můžete si libovolný byt také rezervovat. Získat lze rovněž zvýhodněné financování, což se při cenách dnešních bytů rozhodně hodí.

V okolí je toho mnoho

Rozhodně vás zaujme množství zeleně, kterou v této klidné lokalitě naleznete. Není to ale pouze o relaxaci, ale také o aktivním odpočinku, který nabízí třeba krásný park Židovské pece, ale také třeba neméně zajímavý park na Balkáně. Na své si tady přijdou běžci, cyklisté i další sportovci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.