Kde sehnat kvalitní český kancelářský nábytek?

Sehnat kvalitní nábytek do kanceláře není jednoduchá záležitost a potvrdit to mohu i z vlastní zkušenosti. Proto jsem se rozhodl sepsat další recenzi na toto téma. Tentokrát jsem při brouzdání na internetu narazil na zajímavý obchod, který se jmenuje Bezva-kancl.cz. Proč jsem vybral zrovna tento obchod? Důvodů je více a nejlepší odpověď najdete, když si přečtete celou recenzi.

Jeden z hlavních důvodů výběru tohoto internetového obchodu pro recenzi byl ten, že obchod je čistě zaměřen jen na prodej kancelářského nábytku s příslušenstvím a nemusíte se tedy proklikávat zbytečně nabídkou jiného zboží. Když se podíváte na bohatou nabídku produktů, tak jsem si téměř na 100% jist, že si zde dokáže kancelářský nábytek vybrat opravdu každý.

Přečtěte si také:  Trápí Vás orosená okna? Vyřešte tento problém jednoduše!

Další výhody jsou nesporné

Jedná se především o rychlou dodávku a případnou reklamaci. Nemusíte se obávat toho, že vám doručí například psací stůl rozložený do několika krabic a tím budete mít další starosti s montáží, jelikož  doprava a montáž je zdarma po celé České republice! Nábytek je dodáván již smontovaný. Samozřejmostí je i kompletní úklid místa montáže a montáž je prováděna pouze vyškolenými a zkušenými pracovníky.

Prodejce  je zároveň výrobce

Firma, která provozuje eshop, není pouze prodejcem nábytku, ale sama ho také vyrábí. Díky tomu si může dovolit dávat záruku 5 let a po tu dobu získáte pravidelné servisní prohlídky zdarma. Prohlídky jsou prováděné v intervalu 20, 40 a 60 měsíce a během nich se k vám dostaví technik, který provede kontrolu a případné seřízení nábytku. Máte tak jistotu, že nekupujete nic nekvalitního, ale kvalitní český výrobek, který není vyráběn z levných materiálů z dovozu.

Přečtěte si také:  Poradíme, jak levně proměnit obývací pokoj

Zajištění poradenství i zaměření prostor

Pokud si nejste jisti tím, že sami všechno správně změříte, můžete si nechat od firmy zajistit poradenství a zaměření vašich prostor, zakreslení půdorysu a následnou 3D vizualizaci pro vaší lepší představu, jak bude vaše nová kancelář či jakýkoliv jiný prostor s novým nábytkem vypadat. Schválně, kolik podobných firem znáte? Já si myslím, že jich moc nebude. Jako vždy mohu poradit jednu věc, navštivte internetové stránky www.bezva-kancl.cz a udělejte si obrázek sami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *