Hledáte bydlení v Praze? Bydlete v Praze na Proseku

Hledáte bydlení v Praze? Bydlete v Praze na Proseku

Uvažujete o tom, že si koupíte nemovitost v Praze? Hledáte to správné místo pro bydlení, relaxaci, sportovní vyžití, dobré dopravní spojení? Místo, kde naleznete blízko polikliniku, poštu, knihovnu, velkou síť restaurací, dětských hřišť, mateřských a základních škol nebo dům dětí a mládeže s kroužky pro děti všech věkových kategorií?

Pokud toto vše hledáte, je pro vás bydlení na Proseku jako stvořené

Prosek je protkán hustou autobusovou sítí. Na metro to mají obyvatelé pěšky zhruba 5 minut na trasu C. Pokud se lidé chtějí dostat na metro na trase B, mohou na ní dojet 5 minut autobusem.

Městská část Praha 9 Prosek má několik nákupních center, kde mohou lidé nakupovat potraviny či věci pro dům a zahradu. Prosek má dokonce několik mateřských školek a dvě základní školy. V okolí občané naleznou i několik soukromých zařízení pro děti a mládež. V okolí se nachází i střední průmyslová škola a gymnázium.

Přečtěte si také:  Bydlení - popis lokality a bytů - Viladům Bohdalec

Krásným místem pro procházky je Park přátelství. Parkem vás provede naučná stezka. Je vybaven lavičkami, cestičkami, zelení a různými fontánkami a kaskádami. V blízkosti parku naleznou děti dětské hřiště. Pro starší děti je zde postaveno unikátní dětské hřiště. Jedná se o lanové hřiště, kde si děti trénují zručnost a zkoušejí dovednosti chození po lanech. V parku se pořádají různé kulturní a společenské akce, lampiónové průvody nebo různá sportovní zápolení. Vyžití zde naleznou i vaši čtyřnozí přátelé, protože v parku je k dispozici psí hřiště, kde je dovoleno volné pobíhání psů.

Rodiče a děti potěší návštěva kulturního mateřského centra Knoflík. Jedná se o místo, kde se setkávají rodiče a děti. Najdete zde kavárnu s dětským koutkem a velkým výběrem kroužků a to nejen pro děti, ale i dospělé. Nedaleko mateřského centra je Dům dětí a mládeže, který zajišťuje sportovní, kulturní a společenskou činnost pro děti a dospělé. V prostorách zahrady Domu dětí a mládeže je velká nafukovací trampolína, na které si mohou děti za příznivého počasí zaskákat.

Přečtěte si také:  Bydlení - popis lokality a bytů - Viladům Bohdalec

Na Proseku nalezneme také dopravní hřiště. Děti mohou jezdit na vlastních či zapůjčených vozidlech. Hřiště je vybaveno semafóry, benzínovou pumpou, přechody a dopravními značkami.

Pokud chcete sportovat, je zde několik posiloven, dokonce zde najdete i venkovní fitness hřiště, kde můžete trénovat a posilovat. Hledáte bydlení v Praze? Bydlení na Proseku je tím pravým místem!