Business Businessman Success  - Elf-Moondance / Pixabay

Co jsou půjčky bez registru? Lze je ještě dnes získat?

Jste zapsáni v registru dlužníků? Banky vám proto nechtějí půjčit peníze a nutně potřebujete půjčku do 24 hodin? V tom případě vám zbývá jediná možnost a to právě.

Co jsou půjčky bez registru?

Věřitelé, kteří poskytují tyto půjčky bez registru, vůbec nehledí na to, že jste zapsáni v registru dlužníků. Dávají vám tak možnost půjčit si peníze ihned i přesto, že banka by vám nic nepůjčila. Velkou výhodou půjček bez registru je bezpochyby velká rychlost vyřízení.

Vyřízení žádosti o nebankovní půjčku bez registru je zpravidla do 24 hodin od požádání. Někteří poskytovatelé půjček bez registru nabízejí dokonce půjčky ihned. Domluvit se dají po telefonu nebo přes internet. Peníze dostanete během několika okamžiků.

Přečtěte si také:  Je půjčka Acema Credit­ podvod? Zde jsou naše zkušenosti

Kolik si můžete půjčit?

Půjčky bez registru umožňují půjčit si spíše menší částky. Většinou od několika stokorun až po desítky tisíc, výjimečně až sto tisíc korun. Není to nijak velká částka, ale pokud potřebujete rychlou půjčku, jistě se hodí. Splatnost těchto půjček bez registru málokdy přesahuje 5 let. Většinou je to méně.

Jaké jsou nevýhody půjček bez registru?

Věřitelé se vás většinou neptají vůbec na nic a půjčky vám poskytnou do 24 hodin. Podstupují tedy vysoké riziko, že se jim jejich peníze nikdy nevrátí. Tomu také odpovídá výše úroků, která je často výrazně vyšší než u klasických bankovních půjček. Proto se doporučuje velmi dobře si spočítat, na kolik vás taková půjčka bez registru vyjde.

Přečtěte si také:  Jak ušetřit při nákupu na internetu – najděte si výhodné slevové kódy a používejte osvědčené strategie

Nemá smysl si pořizovat takovou půjčku, pokud už předem víte, že nebudete schopni ji splatit. Snadno se vám pak může stát, že na vás bude uvalena exekuce a vy budete opět nuceni rychle shánět peníze. Vždy je důležité dobře si pročíst obchodní podmínky daného poskytovatele půjček bez registru, aby jste později nebyli případně překvapeni.

Money Euro Currency Envelope Gift - geralt / Pixabay
Co jsou půjčky bez registru? Lze je ještě dnes získat?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *