Viladům Bohdalec

Bydlení – popis lokality a bytů – Viladům Bohdalec

Viladům Bohdalec je architektonický projekt, za kterým se skrývá sedmipodlažní terasovitá novostavba. Novostavba má dva vchody, vždy po patnácti bytech. Celkem tedy projekt nabízí třicet bytů. Každý vchod má navíc vlastní moderní prosklený výtah. Developerský projekt vhodně zapadá do krajiny.

Jižní strana nad údolím je z velké části prosklená a severní strana je krytá přírodním svahem. Jedná se tedy o velmi moderní a architektonicky výborně řešenou novostavbu, která splňuje požadavky všech, kteří touží po aktivním a moderním bydlení. Výstavba tohoto projektu začne na jaře tohoto roku a v roce 2015 bude vše hotové.

Byty Viladům Bohdalec

Velikost bytů je v rozmezí 1+KK až 4+KK. Největší byty jsou v přízemí a zahrnují i soukromé zahrádky. Všem obyvatelům je navíc k dispozici společná zahrada určená pro děti a relaxaci. Díky tomu, že developerský projekt Viladům Bohdalec využívá původní krajinu, kdy je jižně orientovaná strana bohatě prosklená a severní strana kryta svahem, jsou byty nízkoenergetické a s velmi nízkými náklady na zimní vytápění. Byty jsou navíc vybaveny kvalitními okny a důkladnou izolací fasády, což ještě zvyšuje úsporu energie. Ceny bytů se pohybují od 2.900.000 Kč po 8.950.000 Kč a 29 z třiceti bytů je stále volných.

Přečtěte si také:  Zaměstnanecká karta vyřeší nedostatek pracovníků

Lokalita

Bohdalec, který byl vybrán pro tento developerský projekt, se rozkládá na nízkém kopci. Je to klidná a příjemná lokalita. Velká část návrší je zalesněna. Východní a částečně jižní úbočí je zastavěno malými vilkami. Právě jižní strana byla vybrána pro developerský projekt Viladům Bohdalec. Jedná se tedy o vhodnou lokalitu pro sportovně zaměřené obyvatele, neboť bohdalecký bukový les nabízí nádherný požitek z běhu. Tato zalesněná část je ale vhodná také na procházky, protože se v místním bukovém lesíku nachází lavičky a altánky. Ke sportu je vhodné také sportoviště kolem nedalekého Tyršova vrchu. To nabízí zajímavé sportovní aktivity jako je například lukostřelba.

Z některých míst je také možnost výhledu na Prahu. Z jižní strany je výhled na Cukrák, Jižní Město a na celé údolí kolem potoku Botiče. Severní strana je hustěji zalesněna, ale přesto jsou místa, z kterých lze spatřit Vršovice, Vinohrady, Žižkov, Petřín a Strahov. Zastávka městské hromadné dopravy se nachází v ulici U plynárny, která je přibližně sto metrů od developerského projektu Viladům Bohdalec. Z této zastávky se k zastávce Muzeum v centru města dostanete za patnáct minut. Asi 300 metrů od pozemku se nachází prodejna Kaufland a také obchodní centrum Eden.

Přečtěte si také:  Úspory ze státních dotací svěřte odborníkům

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *