DEOM - rozměrová kontrola výrobků ještě nikdy nebyla tak snadná!

DEOM – rozměrová kontrola výrobků ještě nikdy nebyla tak snadná!

Představujeme vám společnost DEOM, která na českém, slovenském a polském trhu zastupuje špičkové americké odborníky ze společnosti MICRO-VU, a obohacuje náš průmyslový trh jako výhradní dodavatel o jedinečné 3D měřící přístroje a skenery, nezbytné pro efektivní kontrolu rozměrů vašich výrobků se skutečně vysokou přesností!

Vysoký lesk už není překážkou

Pokud se v oboru jen trochu pohybuje, víte, že společnost MICRO-VU je v současnosti největším výrobcem optickým měřicích přístrojů na světě. A umí si poradit i s takovými výzvami, které jiné 3D technologie spolehlivě vyřadí. Černé a bílé plasty nebo povrchy s vysokým leskem tak pro její 3D skenery a další měřicí přístroje rozhodně nejsou žádnou překážkou!

Pro použití ve výrobě i laboratoři

Vybrat si můžete z mnoha provedení. Příruční 3D skener vám skvěle poslouží třeba v laboratoři, zatímco pro velký výrobní provoz si můžete najít mnohem většího pomocníka. Veškeré měření přístrojů MICRO-VU je založeno na principu snímání měřené součásti CCD kamerou a následným odměřením na nasnímaném obrazu. Barevné pozadí okamžitě odhalí chyby a odchylky od nominálních hodnot, takže máte výsledek kamžitě po ruce.

Měřte ve svém vlastním jazyce

Ovládací software je navíc dostupný v češtině, takže nemusíte po svých zaměstnancích požadovat pokročilou znalost angličtiny nebo jiného cizího jazyka, bez níž se jiné podobné technologie často neobejdou. Potěší vás i jednoduché ovládání za pomoci ikon – už žádné kódy, které je třeba lovit z hlubin paměti nebo nápovědního lístku v kapse pláště!

Vyzkoušejte si 3D měřící přístroje od MICRO-VU osobně přímo v předváděcím středisku společnosti DEOM nebo si objednejte návštěvu vyškolených specialistů přímo u vás ve firmě, kde vše otestujete přímo za ostrého provozu. Vlastní zkušenost je totiž nad všechny recenze. Tak vykročte do nového roku se zbrusu novými technologiemi, které zefektivní a zrychlí vaši práci tím nejpříjemnějším způsobem! Díky DEOM je to snadné!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *